Sisekujundus

Küsimus: Milline köögimööbel sobib tumedama pruuni puupliidiga?25.07.2011

Tere,
Köögis on meil tume punakas-pruunide plaatidega puupliit. Missuguse värvilahendusega köögikapid võiksid selle puupliidiga sobida? Köök ei ole väga suur, köögikapid ja pliit asetsevad vastasseinas. Seinad peaksid ilmselt olema heledamas toonis. Kas ka mööbel valida heledam ja näiteks töötasapind sobitada toonis puupliidiga või pigem kapid teha pliidi tooni ja hele töötasapind?
Tänan vastuse eest!

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Mina soovitaksin tõesti samuti teha mööbel/kapid heledamad. Miks mitte kas elevandiluu või ka beezikas/kollakates toonides ning töötasapind siduda pruunikate plaatidega.

Kristiina