Sisekujundus

Küsimus: Kas alumiinium ja fuksiaroosa köögimööbel sobiks kollaste seintega?17.11.2015

Köögiruum on eraldi, seinad kollased, põrand pruun. Millist värvi mööblit kööki valida? (köök ise on modernsele kalduv :))
Endale meeldivad värvid nagu alumiinium ja fuksiaroosa, kas need sobiksid kollaste seintega?

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Mõlemad nii alumiinium ja fuksiroosa võivad olla aktsendina ruumi rikastamas.
Fuksia - taustaklaas mille all lilleline fuksia tooni motiiv, või midagi abstraktset.
Alumiinium - võib esineda köögitehnika valikus, ning samuti furnituuri näol.
Köögi enda fooni ma hoiaks neutraalse. Puhas, mattvalge köök, sileda ukse profiiliga on kindlasti modernsust toetav suund. Samuti kombineerituna tume puit imitatsioon + ülemised kapid heledad on toetav. Kuidagi häirib see kollane sein köögis, sõltub kui intensiivne see on? Soovitan seda neutraliseerida ja värvi kasutada aksendina ruumis.
Edu soovides,
Kristiina