Sisekujundus

Küsimus: Millised aknakatted võiks sobida maamaja avatud söögitoa aknale, kas kas ruloo, ribi või hoopis mingi maalähedane takune?09.02.2016

Tere, maamajja sai just remont tehtud avatud söögitoale, üks sein on palk teised värvitud beeži tooniga. Pikka aega mure, millised kardinad sinna sobivad - 2 akent, kas ruloo, ribi või hoopis mingi maalähedane takune?

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Ma ribi ei soovitaks, pigem siiski miskit linasest materjalist ja miks mitte midagi, sellist vabamat rooma kardina tüüpi.
Lisan lingi mida mõtlen.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/10/18/12/10181247a90db4aa543ee7d4dbbafc67.jpg

Tervitustega, Kristiina