Sisekujundus

Küsimus: Millega toonida köögi puidust seinapaneeli, kas valge peitsiga või sobib valge värv paremini?10.03.2016

Tere.
Köögi pool seina tuleb tapeedi alla ja pool seina puidust seinapaneeli alla. Mööbel on valge ja tööpind tumepruun. Tapeet tuleb väikeste kollaste lilledega ja põrand hall (antiik). Kas seinapaneel sobib peitsida valge peitsiga või sobib valge värv paremini?
Kuna kööki tuleb kollaste lilledega tapeet ja kööki saab läbi esiku, siis kas esiku värvimiseks sobivad kollased toonid.

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,

Oi kui armas tundub see kirjeldus. Ma soovitaks värvida paneelid, mitte peitsida. Esikusse sobivad tõesti ka pastellsed kollased foonid mis siis omakorda haakuvad tapeedis leituvaga samuti. Olete õigel teel:)

Kristiina