Sisekujundus

Küsimus: Mis värvi teha seinad valgusküllases magamistoas?01.12.2011

Tere!

Oleme olukorra ees, kus peame hakkama otsustama, mis värvi teha magamistoa seinad. Tuba on 14-16m2, 2 seinas aknad (1 katuse), ühes seinas rõduuks ja garderoobi uks. Voodi oleks massiivsem valgest nahast, kummutid ja öökapid olid plaanis ka valged. Laevalgustiteks on LED kohtvalgustid, mida saab reguleerida. Akendeta seina kohta oli mõte kasutada suure mustriga tapeeti.
Mis värvi võiks olla seinad, kui mööbel on valge ja toas palju valgust?
Aitäh! C

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere taas,
Unustasite mainida, mis tooni on põrand? Kui on heledamat tooni põrand, näiteks tamm, siis võiks ju julge olla ja kasutada tumedat tapeeti ühes seinas millel efektne muster ja suur muster peal. Seinad võiksid jääda neutraalseks sellises lahenduses ja valgus on hea. See aga annab julguse ja võimaluse kontrasti tuua ruumi. Valge on tugev metalli element muide :)

Kristiina