Sisekujundus

Küsimus: Kas aitaksite köögimööbli värvi osas otsusele jõuda?05.12.2011

Tere ja toredat jõulu ootust.

Meil on maakodu, kus on avatud elutuba ja köök. Seinad on värvitud oranžiks, selline värv kui eksklusiiv. Kui päike aknast paistab, on tunne, et tuli on jäänud põlema, selline soe ja vahelduv. Ahi ja pliit on punastest tellistest. Soovin köögikappe osta, kuid ei oska värvi valida. Kas sarnane lepp või õunapuu. Kuid samas gaasipliit on halli värvi. Mida teie teeksite. Tänades. M

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Esimene küsimus, et milline on seal põrand? Samas võiks mööbel olla soe-elevandiluu ja ehk pehmemööbli saaks ka sinna haakuma panna.
Õunapuu oleks ka eksootiline valik :)
Kristiina