Sisekujundus

Küsimus: Kuidas kujundada kaasaegselt katusekorrust?05.03.2012

Tere!
Maja 2. korrus on kohe valmis saamas. Minult, kui perenaiselt oodatakse värvide, tapeetide, valgustite, kardinate valikuid. Olen hädas. Sooviksin konsultatsiooni - millised on trendid, kuidas neid kasutada kui 2. korruse võtmesõnaks on puit (mänd)?

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Väga raske seda portaalis edasi anda. Trende on palju, öko-värvid/materjalid sobivad hästi puiduga interjööris, samuti mändi annab ju toonida heledamaks. On puit, mis on pehme ja tõmbub kollaseks kui see just taotlus ei ole. Seega on ÖKO siiski trendiks täna, mitte igas interjööris muidugi. Samas tasuks mõelda, mis stiili hoida - kas moodsat, romantilist, klassikalist. Heledat/tumedat ja sumedat. Vormid võiksid haakuda omavahel ja samuti ka siis valitud mustrid ja toonid.

Edu,
Kristiina