Sisekujundus

Küsimus: Palun arvamust, kas must plaat korteri väikseses WC-s on hea valik?16.04.2012

Tekkis idee teha WC kolm seina ja põrand läikivate mustade plaatidega. Vuugi värviks hall. Lagi tuleks valge ripplagi. Uks, torud, pott ka valged.

Mustale seinale kleepsudena väiksed mustrid, mis ühendaks WC kujundust ülejäänud korteriga.

Idee miinuseks see, et WC ise on ainult 1m x 0,85m suur, seega kahtlen selle idee toimimises reaalsuses. Esiteks, kuna must teeb toad veel väiksemaks. Samas kasutaks just läikivat plaati mati asemel, et mitte teha veel väikesemaks visuaalselt.

Paluks Teie kommentaare antud idee kohta.

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Kaunist esmaspäeva :)! Mina pooldan igasuguseid kasvõi eksperimentaalseid võtteid kujunduses, kui lõpptulemus on positiivne. Julgust teile, must WC on kihvt ja see on täiesti õige, et teeb ruumi väiksemaks, aga kui see on taotuslik, siis miks mitte. Siinkohal saab alati lisada head valgust ja detaile juurde, mis toetavad seda lahendust. Läikiv plaat on hea mõte, kõik sõltub ka plaadi suurusest. Suurem plaat mõjub avaramalt, kui jälle on soov pisikest plaati kasutada, siis see rõhutab veelgi ruumi vormi.
Edu!