Sisekujundus

Küsimus: Kas oskate soovitada nippi, kuidas ruloode valged plastotsad muuta/asendada?16.04.2012

Tere!
Soovin panna tumehalli liistu peale rulood. Kahjuks on igal pool (ehituspoodides) saadaval rulood, kus otsad on valged. Metallotsa saaks ise värvida tumedaks, kuid plastmassile ei jäävat värv peale. Kas teil on infot/nippi, kust saaks tellida/osta tumedama otstega ruloo, et tumedal puidul ei jääks kole?

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Hea küsimus :)! Ausalt öeldes ei oskagi teid kohe aidata, võin vaid soovitada, et pöörduksite näiteks firmade poole kelle põhitegevusalaks on kardinad ja aknakatted. Näiteks Veepisar, Sunorek. Eriti tasuks ehk küsida Sunorekist nõu selle kohta ja minu arust on võimalik täiesti tellida see süsteem vajadusel metalli- või valget tooni.

Ilusat kevade jätku soovides,
Kristiina