Sisekujundus

Küsimus: Mis värvi teha väikese köögi seinad, kui mööbli toon on valge tamm?01.08.2012

Otsustasin teha köögis remonti ja vahetada välja ka endiste omanike poolt jäetud vanad kapid. Tellitud mööbel on valge tamm, põrandale panen parketimustriga PVC katte. Mis värvi peaksin tegema seinad? Köök on väike 12 ruutmeetrit, alates lõunast paistab sisse päike.

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Heledad toonid avardavad visuaalselt väiksemaid ruume. Siinkohal, kui taotlus on valgus, heledus siis soovitaksin ka seinatooniks heledamaid toone. Miks mitte pastell oliivi fooni kasutada:).
Vale vastust ei ole, kui aga soov kontraste ja ei karda, siis sobib ka tugev aktsent toon, miks mitte tumeda vs. heleda kontrastidele peale mängima minna.
Häid mõtteid!