Sisekujundus

Küsimus: Avatud elutoa värvilahenduse valik31.03.2011

Tere,
Kuidas elutoa- ja köögikapid ning töötaspind kokku sobitada? Elutuba on päikesele avatud suurte akendega ja klaasuksega terassile. Toapoolne tapeet on kirsiõitega fototapeet, laminaatparkett on hall, mööbel valge. Edasi köögi pool on valgeks krohvitud kamin musta graniitplatega. Köök on põhjapoolse aknaga.
Mis värvi võiksid olla köögikapid ja töötasapind ning kaks puidust ust ja trepp? Sooviksin saada mingisugust tervikut.

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Minu soovitus oleks köök samuti valge ning töötasapind must, mis haakuks kamina graniitplaatidega. Uksed ja trepi hoiaksin põrandaga ühte karva, selliselt loote terviku.

Ilusat päeva,
Kristiina