Sisekujundus

Küsimus: Kust võiks leida XXXL-suurusega valgusteid?09.10.2012

Tere!
Lugesin augustikuisest Diivanist artiklit Teie kujundatud Saaremaa palkmajast. Selle juures oli foto elutoas talade vahel asuvast valgest XXXL-suuruses valgustist. Olen ammu otsinud midagi taolist sarnasesse ruumi. Kas on võimalik saada infot, kust neid valgusteid tellida saaks (ning mis on selle valgusti läbimõõt).

Parimate soovidega,
M

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere ,
See valgusti tuleneb firmast 4RUUM. Valgusti läbimõõt oli 120 cm ja erinev värvivalik kuplile oli ka olemas.