Sisekujundus

Küsimus: Mis värvidega lahendada kaldseintega katusealust magamistuba?16.10.2012

tere,

Sooviks natuke nõu magamistoa kujundamiseks. Tegemist katuse all oleva ruumiga, kus kaldsein on kahel pool ja kahel pool on ka katuseaken. Hetkel on kõik seinad valged. Kas oleks mõeldav panna pooltele seintele suurema mustriga tapeet või peaks pigem jääma ühtvärvi toonide juurde? Põrandapind peaks olema umbes 10 m2 kokku.

Tervitades,
M

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Minu soovitus oleks pigem väiksema mustriga tapeeti sellisesse ruumi, suured mustrid teevad ruumi visuaalselt väiksemaks. Siinkohal eriti, kui veel ei ole täispikkus lagi ja ainult poole peale.
Kui väiksed mustrid ei istu, siis kindlasti ühevärviline sume toon hoopis.
Kristiina Roosimaa