Sisekujundus

Küsimus: Kust leida lampi niiskesse ruumi peegli kohale?16.10.2012

Tere!
Samuti küsin valgusti kohta. Ka mina lugesin augustikuisest Diivanist artiklit Teie kujundatud Saaremaa palkmajast. Nägin seal pilti ilusast vannitoast lillelise musta-roosikirju kiviseinaga, kus peegli peal oli üks lamp (riidest kupliga). Sooviks teada, kust salongist taolist valgustit tasub otsida või mis kaubamärgi alt. Kindlasti peaks ta sobima märga ruumi. Aitäh vastamast!

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere
Kõik dekoratiivsed valgustid selle objekti jaoks sai valitud 4Ruumist.
Kristiina