Sisekujundus

Küsimus: Millised põrandakivid sobivad palkmajja?19.04.2011

Tere!
Kujundame palkmaja ning oleme suure valiku ees, milliseid põrandakive kasutada esikus ja elutoa köögiosas? Oleme võtnud eeskujuks Teie kujundatud palkmaja Saaremaal ning kasutanud samuti halle palgi väljatulekuid, valkjashalli lubikrohvi ja heledat parketti. Palgiseinad on heledad (vanillitooni), mööbel šokolaad-pruun.

Rahakott ei hakka peale looduskivile. Praeguseks olen Internost välja valinud vanillitooni 33*33 kivid ja arvan, et kui kivid omavahel mustrisse panna (äkki kasutada inglise stiili ja panna tumehall väike ruut sisse?), oleks VIST ilus. Sellisel juhul oleks seinte ja lagedega ühtlane toon. Ilus oleks ka julgem hall toon.
Mida Teie valiksite? Kuidas oleks "turvalisem" ja stiilsem. Ei oska enam ise valikut teha.

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Inglise stiil ei ole halb mõte. 33x33 plaat mustrisse koos pisema insert-kiviga ei ole samuti halb mõte. Julgem hall toon on kindlasti efektsem ja annaks oluliselt interjöörile elu juurde.