Sisekujundus

Küsimus: Kuidas muuta puidust mööbel uuele elule, kui olen puiduvärvist mööblist tüdinenud?11.04.2013

Tere Kristiina!
Kuidas muuta puidust (hele) mööbel (öökapid, kummut) uuele elule? Olen lihtsalt tüdinenud puiduvärvi mööblist.
Ette tänades!

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Väga vabandan hilinenud vastusega. Kevad on ja peaks olema seega värviline ja päikeseline aeg. Miks mitte võtta ette uued puidupeitsid ja midagi kirkamat nendest luua. Hetkel on moes väga puhtad ja kirkad värvid. Ilus mururoheline, elektrisinine, ergas kollane ja punane.

Edu, Kristiina