Sisekujundus

Küsimus: Kuidas panna värvidega särama väike köök, kui aken avaneb kirdesse?11.04.2013

Tere! Kuidas panna köök särama, kui aken avaneb kirdesse ja ruumi on ainult 9 m2. Päeval paistab läbi ukse toast ka lõunapäike, talvel on ikka päris pime. Lisaks on vastasseintes uksed ja teisipidi on vastamisi aken ja punastest tellistest puupliit. Plaan teha majas remont, aga värvidega ei tahaks nii väikse ruumi puhul siiski mööda panna.
Ette tänades ja edu!

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere
Ruumi suurust visuaalselt avaramaks muuta saab heledate toonidega, miks mitte ka heleda põrandaga ja hea valgustusega.

Edu, Kristiina