Sisekujundus

Küsimus: Milline põrand sobib vannituppa?04.05.2011

Tere,
Seisan valiku ees, kas panna vannituppa (kus on ka saun) klassikaline plaatpõrand või sobib selleks ka linoleum, marmoleum või pvc-kate? Põrandasoendus on küll olemas, aga ei usu, et seda päris aastaringi kasutada tahaks. Kuna peres kaks väikest last, siis hetkel kaldun pvc poole.
Mida teie arvate?
Milline lahendus oleks kiirem, odavam ja loodussõbralikum?
Ette tänades

Vastus: Kristiina Eljand-Roosimaa, Stilist,Sise-disainer, KEi Kristiina Eljand Interiors, www.roselandinteriors.ca

Tere,
Mina soovitaksin puhtalt praktilisuse mõttes plaatpõrandat. See on ilmselgelt atraktiivsema välimusega, vastupidavam ja lõppkokkuvõttes on võimalik selle alla panna põrandaküte, mis seda soendaks. Samuti on võimalik panna tiigipuu/laevatekk põrand (puit siis). See on loodusõbralik, vetthülgav ja vastupidav samuti.