Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Kahe arvuti Outlook Expressi e-kirjade koondamine26.10.2011

Tere!
Kas oskate soovitada: laua- ja sülearvutis on mõlemas Outlook Express. Erinevatel perioodidel kasutatud erinevaid arvuteid, nüüd sooviks kõik tulnud meilid kokku saada ühte arvutisse. Kuidas seda teha? Ja kui õnnestub kokku saada, kuidas siis edaspidi kahe arvuti vahel sünkroniseerida (kasutaks põhiliselt ühte arvutit, kuid aeg-ajalt sama kirjade seisu tõmbaks ka teise arvutisse)?
Ette tänades

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

Kõige mõistlikum oleks siin kasutada IMAP4 protokolli, mis võimaldab kõike seda, mida oma küsimuses soovite :)