Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Probleem Windows 7 tarkvarauuendustega25.10.2011

Tere,
Mis võib olla põhjuseks, et Windows 7 ei luba enam automaatseid uuendusi installeerida ja ka manuaalselt ei õnnestu seda teha. Alati tuleb veateade, milles öeldakse, et hetkel on liiga palju uuendada soovijaid ning palutakse hiljem uuesti proovida. Samas ei ole 5-kuune järjekord justkui loogiline? Kuidas probleem lahendada?

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

1) Tee kindlaks, et sinu arvuti on viirustest ja pahavarast puhas. Enne Windows Update kasutamist skanneeri oma arvutit vastavate programmidega.
2) Sulge kõik aktiivsed programmid. Mõned programmid võivad segada Windows Update tööd.
3) Kontrolli Interneti ühendust. Enne Windows Update käivitamist proovi külastada mõnda veebisaiti.
4) Kui sa tead täpselt, millist uuendust sinu arvuti vajab siis võid neid otsida Microsoft'i veebisaidilt ja installeerida käsitsi.