Arvutid ja IT-abi

Küsimus: MS Outlook kalendri sünkroniseerimine Android telefoniga27.10.2011

Tere,
Kas oskate nõu anda, kuidas saab Android telefonis MS Outlook kalendrit sünkroniseerida?
E-kirjadega probleeme ei ole, kuna nende sünkroniseerimise võimalus on vaikimisi loodud ning töötab ilusti. Probleemiks just kalendri sünkroniseerimine.
Mis rakendus oskab seda Android telefonis teha? Kuidas saab seda seadistada? Tänan!

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

Üks võimalus on kasutada programmi nimega "Google Calendar Sync".

Paigaldage see oma arvutisse ning siduge seejärel Google kontoga. Google konto tuleb omakorda ära siduda teie Android telefoniga.