Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Arvuti ei lase midagi installeerida ega eemaldada, mis võib viga olla?31.10.2011

Tere!
Arvuti ei lase midagi installeerida ega eemaldada, paljud programmid ei käivitu ning kuvatakse veateade: "system32 failid on rikutud" vms. Kõige imelikum on, et ka uut Windows XP-d ei lase paigaldada.
Kas saab seda system32 log-faili/registrit kuidagi asendada või midagi muud ette võtta?
Lisan veel infoks, et peale Google Chrome ükski brauser ei käivitu ning seegi ei lase midagi alla laadida, vaid tühistab automaatselt kõik allalaadimised.
Tänan vastuse eest!

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

Antud juhul tasuks esmalt kontrollida kõvaketta korrasolu. Kui kõvaketas on vigane, siis tuleb see vajadusel vahetada ning kõik küsimuses toodud probleemid peaksid lahenema.