Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Arvuti ei "kuula" hiirt, mis võib olla põhjuseks?22.11.2011

Tere!
Arvuti piiksub sisselülitades ning ka siis, kui aktiivse lehekülje alla lasen või uuesti lahti teen. Samuti ei "kuula" arvuti hiirt - hiire nool väriseb ning ei liigu ei üles ega alla. Mis võib olla põhjuseks? Kas viga on hiires, ühendustes või viitab see mingile viirusele?

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

Tasuks proovida esmalt teise hiirega, kui probleem ei kao, siis tasuks proovida teist tüüpi hiire ühendust - PS2 asemel USB või USB asemel PS2. Vajadusel saate proovida kõiki hiire tüüpe ka meie kontoris.