Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Tootekataloogi valmistamise tarkvara - kas leidub vabavaraline versioon?02.12.2011

Tere,
Kas on olemas tasuta tarkvara, millega väikeettevõtja (FIE) saaks teha endale tootekataloogi? Office Publisher'i ei jaksa osta ning seetõttu otsin alternatiivset lahendust. Tänan!

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

1. Scribus 1.3
2. OpenOffice Draw 3.0 ei ole disainitud ainult Wordi asenduseks, vaid on olemas ka palju võimalusi, mida sisaldab MS Publisher.