Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Kuidas ühendada arvutid, et ekraanipilti saaks salvestada?15.12.2011

Oleks tarvis Windows'i (xp) masinaga salvestada Unixi (Solaris 10) ekraanipilti, kuidas ühendada need arvutid omavahel või monitorid?
Kas selleks on vaja mingit seadet veel vahele? Kui jah, siis mis seadet ning kas ja kuidas oleks võimalik see juhtmetega ära lahendada?
Suur probleem on ka selles, et Solarise masinasse ei tohi mingit programmi paigaldada.

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

On võimalus teha "Screen Capture", kasutades "Snapshot" utiliiti. Kui kasutate Solaris 8, siis leiate selle "Workspace Applications" alt.