Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Windows 7 dialoogiaknad sulguvad automaatselt, kuidas seda muuta?14.12.2011

Tere,
Kasutan Windows 7 op.süsteemiga Dell arvutit. Iga kord, kui arvuti küsib minu käest, kas lubada mingit tegevust või pakub paroole meeles pidada vmt, siis kaob küsimuse dialoogiaken umbes 2 sekundi jooksul automaatselt ära. Ma ei jõua hiirega isegi sinna aknani liikuda, vastamisest rääkimata. Kas on võimalik midagi ise parandada/seadistada või peaksin arvuti poodi tagasi viima? Aiäth!

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

Tuleks välja selgitada, missugune programm püüab paroole salvestada ning see tarkvara maha installeerida. Näiteks HP sülearvutites on tootja poolt paigaldatud "Password Manager" nimeline rakendus.

Tarkvaraline viga ei kuulu üldjuhul garantii alla, seetõttu ei pruugi poodi tagasi viimine probleemi lahendada.