Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Probleemid wifi toimimisega, mis võib olla põhjuseks?20.12.2011

Tere,
Mul on Amilo 3515 arvuti, Windows Vista tarkvaraga. Probleem on selles, et internetis olles kaob net tihti ära, kuigi wifi levi näitab põhjas (5 pulka). Samas msn näiteks toimib. Lehitsejaks on IE 9 ja ka Google Chrome; ruuteriks D-Link 300. Millest võib probleem tingitud olla?

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

Selle info põhjal on raske vea asukohta määrata. Kui MSN jääb sisse, siis tõenäoliselt on probleem ikkagi arvutis endas, mitte võrguseadmetes ega interneti teenusepakkuja poolne. Tasuks arvutit kontrollida lasta.