Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Arvutimängude allalaadimine internetist, kas oskate soovitada turvalisi lehekülgi?06.01.2012

Tere,
Ma tahaksin teada, kus oleks kõige turvalisem koht mänge alla laadida?
Kas te oskate mingeid kohti soovitada nii tasuta kui ka tasuliste mängude osas?

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

Ei julge vastutust võtta ühegi lehekülje turvalisuse ja tegeliku eesmärgi ees. Kõige turvalisem on poest plaadi peal mäng soetada. Tasuta mängude lehed leiab väga lihtsalt ülesse Google't kasutades.