Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Arvutisse ei õnnestu sisse logida (parool vale), milliseid võimalusi on probleemi lahendamiseks?06.01.2012

Tere,
Panin oma sülearvuti kasutajale parooli peale. Proovisin seejärel sisse logida, kuid arvuti ei lasknud enam - parool vale. See oli mul arvuti ainus kasutaja, mis oli ühtlasi ka admin. Parooli tean, aga arvuti teavitab, et see ei sobi. Arvatavasti tegin 2x kirjavea parooli sisestamisel. Arvuti on saadud ja seetõttu puuduvad asjad millega teha format ja uuesti süsteem üles ehitada. Arvutil ei ole ka CD-lugejat. Tegemist on Samsung N-140'ga, op.süsteem Windows 7.
Milliseid võimalusi on probleemi lahendamiseks?

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

Parool on võimalik sealt maha võtta meie spetsialistil väga kerge vaevaga. Ajakulu umbes 15 minutit. Teid siin juhendada oleks vägagi keerukas.