Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Piltide laadimine arvutist välisele kõvakettale, kuidas toimida?20.01.2012

Tere,
Ühendasin arvutiga välise kõvaketta, et sinna pilte laadida. Ühendamisel vajutasin arvuti poolt pakutud valikule "lae alla pilte ja faile" (vist oli selline nimetus). Seejärel hakkas arvuti järjest midagi laadima. Katkestasin tegevuse vajutades "Loobu", sest tekkis kõhklus, mida ja kuhu ta täpsemalt laeb. Kas mingi info laeti minu arvutist nüüd sinna kõvakettale või loobumine tähendas seda, et ei läinud midagi üle? Mida see arvuti poolt pakutud valik täpsemalt teeb?

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

Kui ühendasite arvutile järele välise ketta ja seal peal olid mingid andmed juba ees, siis ta ilmselt hakkas neid Teie arvutisse laadima, olid need siis pildid, muusika või mingid muud failid.