Arvutid ja IT-abi

Küsimus: Kuidas sünkroniseerida Outlook'i kahes erinevas arvutis?22.02.2012

Tere,
Mul on lauaarvuti ja sülearvuti. Mõlemas on Outlook. Kas on võimalik neid igapäevaselt sünkroniseerida, kuna vahel saadan e-maile sülearvutist ja vahel lauaarvutist. Arvutid asuvad samas võrgus, samas Workgroupis.

Vastus: Priit Kongi, IT-spetsialist, arvutitehnik, ICEIT OÜ, www.iceit.ee

Kõige lihtsam on mõlema arvuti Outlookis postkastid seadistada üle IMAP protokolli. Siis nad ongi sünkroonis.