TV, audio/video, fototehnika

Küsimus: Kas saab "Starmani" digiboksiga vaadata toaantenniga tasuta Eesti kanaleid kui ei ole Starmani klient?15.05.2014

Kas saab "Starmani" digiboksiga vaadata toaantenniga tasuta Eesti kanaleid kui ei ole Starmani klient?

Vastus: Heigo-Aulemb Ensling, tehnikaekspert, Telia Eesti AS, https://pood.telia.ee

Starman operaatorina kasutab kahte erinevat digiboksi tüüpi, millest üks sobib kasutamiseks vaid kaabelTV võrgus ja teine vaid õhkTV (Zuum) signaali vastuvõtmiseks.
Seega, kui eelnevalt on Starmani digiboks kasutusel olnud kaabelTV võrgus, siis sellega ei ole võimalik õhu kaudu levivaid tasuta kanaleid vastu võtta.
Kui eelnevalt oli digioks kasutusel üle õhu leviva digitelevisooni vaatamiseks, siis see digiboks sobib ilma lepingu ja vaatajakaardita tasuta telekanalite vastuvõtuks ning vaatamiseks.