TV, audio/video, fototehnika

Küsimus: ETV kanalitel ei ole filmidel all tekstilist tõlget, kust seda teenust tellida, kas selleks otstarbeks on tasuta tel. number?24.11.2015

ETV kanalitel ei ole filmidel all tekstilist tõlget, kust seda teenust tellida, kas selleks otstarbeks on tasuta tel. number? ETV ja teised kanalid saabuvad Starman kaabel TV kaudu.

Vastus: Heigo-Aulemb Ensling, tehnikaekspert, Telia Eesti AS, https://pood.telia.ee

Hea küsija

Alates septembrikuust muutus veidi ERR programmide ETV ja ETV2 subtiitrite ehk siis tekstilise tõlke kasutamine.
Eraldi teenust tellima ei pea, vaid tuleb avada digiboksi või teleri seaded ning leida seadete alt üles keele seaded.
Ja sealt valida, milline on eelistatud subtiitrite keele esmane valik ning teine valik.

Juhul, kui seadete alt subtiitlite valikud muudatusi ekraanile ei too, soovitan helistada oma telepilti edastavale operaatori infotelefonile, kes kindlasti oskavad selles ja ka muudes küsimustes nõu anda ning juhendada.

Lisan siia kõikide telepilti edastavate operaatorite info numbrid:
Elion - 123
Starman - 1770
STV - 688 0000
Viasat - 698 9000
TasutaTV - 680 4040