TV, audio/video, fototehnika

Küsimus: Kas Sony Ericsson Xperia X10 Mini telefonil saab sisseehitatud akut vahetada?25.11.2011

Tere,
Minul on küsimus Xperia X10 Mini aku vahetamise kohta, ehk oskate vastata. 1,5a vanusel telefonil on aku kestvus alla 24h ning telefoni aku jookseb tühjaks ka jõudeolekus. Kas sisseehitatud akut saab kuidagi vahetada? Ette tänades!

Vastus: Heigo-Aulemb Ensling, tehnikaekspert, Telia Eesti AS, https://pood.telia.ee

Kahjuks sisseehitatud akut ise vahetada ei saa. Aku vahetuseks võtke ühendust oma mobiilside operaatoriga, kes aparaadi hooldusesse saadab.