TV, audio/video, fototehnika

Küsimus: Kas Elioni digiTV kasutamiseks võib klient samale liinile paigaldada ka teise ruuteri?03.12.2012

Soovin Elioni digiTV-d vaadata ka teisest autonoomsest telerist. Kas Elioni digiTV kasutamiseks võib klient samale liinile paigaldada ka teise ruuteri?
Kaablite vedamine korruste vahel on oluliselt tülikam kui 2.ruuteri paigaldus.
Wifiga ja lauatelefoniga on asjad korras üle maja. Internetiühendus jääb endiselt WiFi kaudu.
(kasutan Elioni paketti, Thompsoni ruuter: digiTV+internet+lauatelefon)
Mis muutusi toob see kliendilepingule?

Vastus: Heigo-Aulemb Ensling, tehnikaekspert, Telia Eesti AS, https://pood.telia.ee

Kahjuks küsija lootus teise vaatajakoha saamiseks täiendava ruuteri abil ei toimi tehnilistel põhjustel. Ühele sisenevale telefoniliinile saab külge ühendada vaid ühe ruuteri.
Kui kaablite vedamine korruste vahel on raskendatud (kaabel on siiski kõige stabiilsem ja odavaim ühenduse võimalus), siis saab meie esindustest või e-poest tellida Comtrendi vooluvõrgu adapterite paari, mis võimaldavad edastada mööda vooluvõrku internetiühendust ja ka meie digiTV-d.
Täpsemalt saab vaadata ja uurida siit: https://pood.elion.ee/productInfo/57/elektrivorguadapteri-komplekt-comtrend-pg-9020/PG9020