TV, audio/video, fototehnika

Küsimus: Milles võib olla probleem, kui Samsung galaxy tab ei ole algusest peale näidanud videoid?05.08.2013

Tere!
Mul on samsung galaxy tab 2 10.1. Algusest peale ei ole see näidanud ühtegi videot, ainult ise filmituid. Teistel sõpradel näitab aga ilusti igasuguseid videosid nt youtube'is jne. Milles võib olla probleem?

Vastus: Heigo-Aulemb Ensling, tehnikaekspert, Telia Eesti AS, https://pood.telia.ee

Nutitelefonide ja tahvelarvutite maailm on veidi teistsugune kui tavaarvutite maailm. Ning üheks selliseks erinevuseks on näiteks ka Youtube või Vimeo videode esitamine.
Videode vaatamiseks internetikeskkondadest peab kindlasti kasutama vastavaid rakendusi, mis on kättesaadavad Android Play poest.
Youtube rakendus peaks kõikidel Android operatsioonisüsteemi kasutavatel seadmetel juba eelnevalt seadmes olema, Vimeo rakendus tuleb aga eraldi alla laadida.