TV, audio/video, fototehnika

Küsimus: Miks Samsungi Elioni app jääb alla Motorola digiboxile?30.10.2013

Miks Samsungi Elioni app jääb alla motorola digiboxile? Kordus tv pole reklaamivaba, kui vahetad kanalit, tuleb valida jälle sobiv keel, valitud keeled ei seisa paigal. Kanalid ei ole pilt-pildis jne. Kui vaatad filmikanalit tv1000-s 3d-s on tõlketa. Teler Samsung F6400.

Vastus: Heigo-Aulemb Ensling, tehnikaekspert, Telia Eesti AS, https://pood.telia.ee

Miks Samsungi Elioni app jääb alla motorola digiboxile?
Tuleneb ühelt poolt Samsungi teleri ja selle koosseisus oleva SmartHubi eripäradest (osad vead on Samsungi spetsiifilised) ja teisest küljest probleemide ja versioonide tegemise protsessi erinevustest võrreldes Motorolaga, kus saame ise otse kontrollida versioonide väljastamist.

Miks KordusTV pole reklaamivaba?
Teada viga ning selle kõrvaldamisega tegeleme. Laheneb peale järgmist Elioni nutiTV rakenduse versiooni uuendust. Paraku kuna sõltume palju Samsungist endast, siis ei tea lubada konkreetset aega, millal see välja tuleb.

Kui vahetad kanalit, tuleb valida jälle sobiv keel, valitud keeled ei seisa paigal.
On täheldatud osade kanalitega (näiteks Viasati kanalid). Otsime lahendust.

Kanalid ei ole pilt-pildis jne.
Samsungi teler ei ole võimeline ühe rakenduse sees võtma vastu kahte striimi korraga.

Kui vaatad filmikanalit TV1000-s 3D-s on tõlketa.
3D tugi subtiitritele puudub. Ilmselt ei saa ka olema, kuna telekanalid ise on 2D-s.