Liiklus- ja sõidukikindlustus

Küsimus: Kust uurida, kas leitud kindlustuspoliisi alusel on võimalik kindlustuse õigusjärglaselt hüvitist saada?27.01.2020

Tere,
Minu ema tegi minu lapsele 1997a tolleaegses Haapsalu Eesti Kindluses lastekindlustuse, mille poliisi ta leidis oma dokumentide seast. Kuna eesti kindlustuse nimi on mitmeid kordi muutunud (hansapank, swedpank) siis kelle poole peaksin info saamiseks pöörduma? Peale 2014a oleks pidanud laps kindlustussumma kätte saama ja poliisis ei ole ajaliselt seda osa täpsustatud, sooviks ikkagi uurida kas veel on võimalus lapsel summa kätte saada ja kelle poole peaks pöörduma?

Kena päeva!

Vastus: Lauri Potsepp, juhatuse liige, Eesti Liikluskindlustuse Fond; Eesti Kindlustusseltside Liit, www.lkf.ee, www.eksl.ee

Küsimusest tuleb välja, et leping sõlmiti Eesti Elukindlustuse AS-iga. Tänaseks on see kindlustusportfell Swedbank Life Insurance SE käes. Pöörduge palun info saamiseks nende poole, telefon 613 1606, e-post elukindlustus@swedbank.ee.