Liikluskoolitus

Küsimus: Millised mis on mootorrattaga harjutus 8 sooritamise suurema platsi mõõdud?11.09.2014

Soovin teada, mis on mootorrattaga harjutus 8 sooritamise suurema platsi mõõdud?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Harjutuse "Kaheksa" sõitmisel A-kategooria mootorrattaga on harjutuse sooritamise ala mõõtmed 8X16 m. Sõita tuleb etteantud ala piires nii, et säiliks tasakaal ja rada tuleb läbida vähemalt kaks korda.