Liikluskoolitus

Küsimus: Juhiload aegunud, mis aja jooksul saan veel vahetada?31.05.2011

Kuna ei omanud pikka aega autot, siis ei tulnud selle pealegi, et kontrollida juhilubade kestvust. Millise aja jooksul saan veel juhilubasid vahetada?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Alates 1. juulist kehtiva seaduse alusel saab kehtetut juhiluba (va esmane juhiluba) vahetada viie aasta jooksul selle kehtetuks muutumisest. Kui juhiluba on kehtetu kauem, tuleb juhtimisõiguse taastamiseks sooritada liiklusteooria- ja sõidueksam.