Liikluskoolitus

Küsimus: Kas saan B-kategooria lõppastme koolitusele minna, kui esmased load said hiljuti läbi?11.11.2014

Minu esmase B-kategooria juhiloa kehtivus lõppes 02.11.2014. Kas saan endiselt minna lõppastme koolitusele? Pimedasõit hiljuti läbitud ning tervisetõend kehtiv. Vanadest postitustest lugesin, et lõppastme koolituse läbimiseks ei tohi olla möödunud esmase juhtimisõiguse lõppemisest üle 12 kuu - seega peaksin saama.

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Olete teinud tubli eeltöö ja esitatud andmete kohaselt saate läbida lõppastme koolituse. Peale koolituse läbimist saate Maanteeameti liiklusregistris taotleda uuesti kehtiva juhiloa.