Liikluskoolitus

Küsimus: Kas pean lõppastme koolituse tegema enne lubade aegumist?09.06.2011

Kui pikalt saan libedasõitu teha, kui minu esmased load aeguvad 16.juunil ning olen neid juba ühe korra pikendanud? Kas pean selle lõppastme koolituse tegema enne lubade aegumist?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Lõppastme koolitus on ette nähtud läbida esmase juhtimisõiguse kehtimise ajal. Ilma seda läbimata 10 a kehtivusega juhiluba ei väljastata.

Edukat koolitus Teile!