Liikluskoolitus

Küsimus: Kas tervisetõendi juhiloa vahetuseks võib anda perearst või peab pensionär läbima arstliku komisjoni?20.02.2015

Tere. ABC juhiluba aegub sügisel. Edaspidi C kategooriat ei vaja, kuna olen pensionär. Kas tervisetõendi juhiloa vahetuseks võib anda perearst või pean läbima arstliku komisjoni?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Tänase seisuga on perearstil võimalik väljastada tervisetõend kõigi kategooriate mootorsõidukijuhtidele.