Liikluskoolitus

Küsimus: Kas võin sõitu harjutada kui vanemal ei ole juhendajatunnistust?11.07.2011

Tere
Olen lõppetanud autokooli, aga ei ole veel ARK-i jõudnud. Kas mul oleks võimalik sõitu harjutada vanematega kui neil ei ole juhendajatunnistust?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Sõiduõppe läbiviimiseks on kindel kord. Juhendajaga saab teha õppesõitu, kui tal on juhendaja tunnistus, õpilasel õpingukaart (lubatud teeliiklusesse märkega) ja sõidukil õppesõiduki märgid.