Liikluskoolitus

Küsimus: Kas ühe käega inimesel on võimalik teha endale A kategooria load?17.06.2015

Kas ühe käega inimesel on võimalik teha endale A kategooria load?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Antud küsimus ei ole autokoolile vaid tuleb esitada mootorsõidukijuhi tervisetõendi väljastajale. Isiklikult kahtlen selle võimalikkuses, kuna ei ole näinud ja ei kujuta ette mootorratast, mida saab juhtida ühe käega.