Liikluskoolitus

Küsimus: Kas jalgrattur võib ületada ristmiku, kui sõidab autoteel ja põleb punane tuli?07.08.2015

Mina kui jalakäija astusin ülekäigurajale rohelisega. Ootamatult sõitis minu silme eest mööda jalgrattur, kes sõitis autoteel. Autodele oli siis punane tuli fooris.
Kas jalgratturitele ei kehti foorituli?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Jalgratturite kohta kehtivad foorituled nagu teiste liiklejate kohta.