Liikluskoolitus

Küsimus: Mootorratta aegunud lubade taastamine08.08.2011

Tere

Mis tuleb teha, kui mul on B kategooria load ja A1 load? A1 load on aegunud aastast 2006 ja ma sooviksin teha A kategooriat? Kas tuleb teha uuesti A kategooria koolitus ja eksamid?

Tänud, F

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Kui kõik tingimused on A-kategooria saamiseks täidetud (tervisetõend, vanus), siis minu andmetel on Teil vaja sooritada täiendava kategooria saamiseks teooria- ja sõidueksam. Täpsemat informatsiooni saate Maanteeameti liiklusregistrist.