Liikluskoolitus

Küsimus: Lõppastme koolitus ja juhiload19.08.2011

Tere
Esmased juhiload aegusid juba aasta tagasi. Nii kui aegusid, pöördusin ark-i ja vahetasin load uuesti esmaste lubade vastu. Ei jõudnud selleks ajaks veel lõppastme koolitust läbida aga uued load said jällegi esmased. Nüüdseks plaanis minna lõppastme koolitusele ja uued load taotleda. Küsimus, et kas ma nüüdseks uue seaduse järgi pean minema ka uuesti eksamitele?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Peale lõppastme koolituse läbimist on Teil võimalik esmased juhiload vahetada juhilubade vastu. Kui Teil ei ole juhilubade vahetamise ajal kehtivat karistust liiklusreeglte rikkumise eest, siis saate juhiloa vahetada ilma eksamiteta.