Liikluskoolitus

Küsimus: Kui load on üle 5 aasta kehtetud, mida pean uute lubade saamiseks tegema?25.10.2011

Kui mul on rohkem kui 5 aastat load kehtetud, kas siis tuleb teha uus eksam jne?
Aitäh!

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Juhtimisõiguse taotlemiseks tuleb Maanteeameti liiklusregistri büroos sooritada teooria- ja sõidueksam.