Liikluskoolitus

Küsimus: Kas A kategooria sõidueksamile võin minna oma tsikliga?22.11.2011

Tere,
Sooritasin hiljuti A kategooria teooria eksami edukalt, aga sõidu eksam tuleb alles järgmise aasta mai kuus.
Kas eksamile võin minna ka enda tsikliga, kuna ARK-is minu teada eksami tsikleid pole?

Vastus: Henn Rebane, autoinsener, teooria- ja sõiduõpetaja, OÜ Autosõit Tallinna autokooli direktor, Autosõit OÜ, www.autosoit.ee

Minu andmetel sai sellel aastal sooritada A-kategooria sõidueksamit oma sõidukiga. Loomulikult pidi sõiduk olema ülevaatuse läbinud, kindlustatud ja tehniliselt korras ning eksami sooritaja kandma täielikku turvavarustuse komplekti.

Millised on nõudmised 2012. a maikuus, saate ise järgi uurida Maanteeameti liiklusregisti büroos, kui registreerite ennast sõidueksamile.